Bouwbedrijven staan te springen om vakmensen. Het aantal vacatures in de bouw stijgt volgens het UWV komend jaar naar 35.000. Het aantal vacatures in de bouwbranche is sinds 2008 niet meer zo groot geweest.
“De bouwsector is veelzijdig, uitdagend en kent veel kansen.”
Rijnmond-Bouw wil (onder andere) jongeren motiveren om te kiezen voor een baan binnen de bouwbranche. Vooral nu de baangarantie groeit. Om dit te kunnen bereiken gaan wij samenwerken met WerkgeversServicepunt Rijnmond. De komende tijd gaan wij ons uiterste best doen om werkzoekenden in de regio Rijnmond verder te helpen en het personeelstekort in de bouw aan te pakken. Het contract is getekend… De samenwerking kan beginnen!
Wil je meer weten over het leer- en werktraject van Rijnmond-Bouw? Neem dan gerust contact met ons op. Je kunt je ook direct aanmelden via ons aanmeldingsformulier.